O firmie

scroll

Kilka słów o naszej firmie

Produkujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Dbamy aby spełniały indywidualne potrzeby klienta. Nasze szafy przesuwne i meble kuchenne zawsze są jak najlepiej dopasowane do wnętrza pod względem wymiarów i stylu. 

Nie wykonujemy nic tańszym kosztem, korzystamy tylko z najwyższej klasy materiałów, żadnych tańszych zamienników. Przekonaj się, zostaw nam kontakt do siebie np. za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie lub zadzwoń. Zrobimy wycenę w ciągu 48 h abyś mógł porównać ceny z konkurencją.

Spotkanie

Podczas wizyty projektanta zostaną dokonane wszelkie niezbędne pomiary pomieszczeń jak również odpowiedzi na pytania dotyczące mebli. Zostanie zaprezentowany Państwu wybór materiałów, okuć, wyposażenia. Dobierzecie kolory. Zostanie przedstawiony zarys projektu.

Projekt i wycena

W ciągu 48 godzin otrzymacie Państwo gotowy projekt i wycenę.

Podpisanie umowy

Po akceptacji projektu i wyceny następuje podpisanie umowy jak również wpłata zaliczki która jest ustalana indywidualnie.

Realizacja i montaż mebli

Podpisanie umowy rozpoczyna proces produkcji mebli, a ostatni etap czyli montaż ustalamy telefonicznie w dogodnym dla klienta czasie.